4 Beds
1,482 sqft
$282,000
310 E Lincoln Street Monroe IA, 50170
Price per sqft
$190.28
Built in
1945
Property size
1,482 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
730356
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.28 Acres
Other property details
Taxes
$3,496
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Realty ONE Group Impact, Andrea Steenhoek,
Listing Contact: (515) 577-4724